\

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  מהו פיינטבול?

  קצת על האטרקציה

  פיינטבול הינו, משחק לוחמה בין שתי קבוצות. מטרות הקבוצה הן: חיסולים, ללכוד את הדגל, דיגליים, הגנה והתקפה.

  על מנת לצלוח את מטרת הקבוצה צריך:

   שיקול דעת, אחריות אישית, רצינות, איפוק, רוגע, שליטה עצמית וציות להוראות הבטיחות הנמסרות ע"י המפעיל.

  כל שחקן מקבל: רובה צבע, שכפץ , מסיכת מגן לפנים, מגן אשכים וביגוד(לא חובה).

  אחת האטרקציות המלהיבות ביותר כיום עבור אנשים בכל הגילאים היא פעילות הפיינטבול. פיינטבול הינו משחק לחימה מבוסס רובי וכדורי צבע ובכך אינם פוגעים במשתתפים בצורה קשה במיוחד ומאפשרת גם לילדים ובני נוער להשתתף במשחק. הפעילות מדמה לחימה בשטח פתוח, בנוי ומיוער. הפעילות מתבצעת במקומות המיועדים לכך בהתאמה ואינם מהווים סכנה לציבור, כמובן שיש להישמע להוראות הבטיחות. גם בישראל הלך והתפתח הפיינטבול כאטרקציה מלהיבה ומלאת אקשן וכיום מלהיבה אנשים בצורה כזו שהם מגיעים אליה גם שלא במסגרת פעילות מיוחדת ומאורגנת.

  סוגי משחקי פיינטבול:

  ישנם מספר סוגי משחקי פיינטבול:

  • פיינטבול במתחם – המשחק נעשה במתחם מתוחם. במתחם יש מחסות שונים המאפשרים להסתתר מאחוריהם. במשחק זה מתחלקים ל-2 קבוצות והמטרות הם מגוונות, למשל: לקחת את הדגל של הקבוצה השנייה, חיסולים, חיסול קפטן וכדומה, תוך שילוב של אסטרטגיות לחימה הגנתיות והתקפיות.
  • ליגה – ישנה ליגת פיינטבול רשמית שבה יש קבוצות רשומות הנלחמות אחת בשנייה והמנצחות מקבלות ניקוד עימו יכולות להתקדם במעלה הדירוג של טבלת הליגה. המטרה כמובן ליצבור כמה שיותר נקודות בקרבות מול קבוצות אחרות ובכך לתפוס מעמד מכובד בליגת הפיינטבול.
  • קליעה למטרה – ישנן פעילויות ואטרקציות שונות הנעשות עם אקדחי ורובי הפיינטבול כמו למשל קליעה למטרה במטרות נייחות, כמו: בלונים ומטרות ייעודיות וכדומה וניידות, כמו מטרות נעות ובלוני הליום.
  • אימונים – ישנן יחידות צבאיות אשר עושות שימוש בלוחמה בפיינטבול בצורה כזו המדמה קרב אמיתי וכך יכולה למעשה לתרגל משימות קרביות וטקטיות מול יריב מגיב ונייד ובכך להיות מוכן יותר ללחימה אמיתית. דימוי הלוחמה מתבצע בשטח פתוח המתבסס בעיקר על טוואי של שטח שקיים במקום, כמו, סלעים שיחים, טרסות ולפעמים ללא מחסות כלל ובכך מתרגלים כבישת שטחים גדולים. בנוי ומיוער. מתבצע גם בשטח בנוי, המתבסס בעיקר על לחימה במבנים, חדרים, רחובות, מדרגות, קומות, חלונות וכדומה. כאן מתרגלים בעיקר אירועי טרור, כמו: חילוץ חטופים, חיסולים ממוקדים של גורם עויין, חטיפות מבוקשים לצורך מודיעין ומידע וכדומה.

  אטרקציה מלהיבה לימי גיבוש

  כיום ההקשר הראשונים עבור כל מי השומע פיינטבול הוא שמדובר בפעילות מלהיבה לקבוצות. בין אם מדובר ביום הולדת, יום גיבוש לכיתה, יום גיבוש לעסק או אפילו סדנת מנהיגות – כל אלה יכולים לשלב פעילות פיינטבול שבה האקשן לא מפסיק. במקביל לניצחון בקרב ובתחרות תרצו גם לשמור על עצמכם נקיים מפגיעות ובכך תאלצו לשלב חושים ויכולות של שליטה עצמית, איפוק, התמצאות בשטח, אחריות ורצינות – אז אם אתם מרגישים שיש לכם את מה שדרוש אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתכנן ביחד יום גיבוש או פעילות קבוצתית מלהיבה ומרתקת עבורכם, בכל מקום ובתיאום מראש.

  אפשר למצוא אצלנו

  ציוד לוחמה מתקדם

  ימי כיף וגיבוש

  מגוון רחב של פעילויות ואתגרים

  חוייה מהנה ומלהיבה

  פיינטבול נייד

  צרו קשר מיידי: ונתאם לכם אטרקציה שלא תשכחו! (פניות מאיזור המרכז- לקבוצות מ-20 משתתפים ומעלה)

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה