\

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  פיינטבול בקיסריה

  קצת על האטרקציה

  משחקי פיינטבול בקיסריה הופכים להיות מבוקשים יותר ויותר בתקופה האחרונה. זאת בעיקר לאור העובדה כי המשחק מעניק לכל המשתתפים בו את האפשרות ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, הכוללים בין היתר גם פיתוח חשיבה מהירה, שיפור מיומנויות עבודה בצוות ואף שיפור תיאום בין יד לעין ופיתוח חשיבה אסטרטגית. בחירה בשירותיה של פיינטבול גרילה תהיה זו אשר מעניקה לכם את האפשרות להוסיף משחק פיינטבול מלהיב ומלא אדרנלין לכל חגיגה או אירוע גיבוש המבוקש עליכם.

  פיינטבול בקיסריה – התאמה מושלמת לכל אירוע

  פעילויות ואטרקציות מיוחדות אשר מעניקות לקבוצה את האפשרות ליהנות מיום מגבש וכיפי מהוות מצרך הכרחי עבור רבים כיום. זאת גם באירועים הבאים:
  • יום גיבוש לצוות העובדים – פיינטבול הופך עם השנים לאטרקציה המרכזית המתאימה ביותר לימי גיבוש מהנים אשר מעניקים לצוות העובדים שלכם את האפשרות ללמוד לעבוד בשיתוף פעולה מלא ואפקטיבי גם בתאנים שאינם תנאי העבודה הרגילים שלהם. פעילות זו יוצרת קשרים חדשים ומחזקת קיימים בין צוות העובדים.
  • ימי הולדת מלהיבים – בין אם מדובר בבת או בר מצווה או כל יום הולדת אחר, הרי שחשוב לזכור כי פיינטבול יכול להתאים לטווח גילאים רחב, בין אם ילדים ובין אם מבוגרים, ויהיה ללא ספק הפעילות החווייתית הבלתי נשכחת אשר תעלה חיוך עצום על פניהם של כל אחד ואחת מהמשתתפים בפעילות.
  • יום כיף עם החברים – לא תמיד צריך לחכות לאירוע מיוחד כדי ליהנות ממשחק פיינטבול עם כל החברים הטובים. זו ההזדמנות שלכם ליהנות ממשחק משלחה המלווה הירי מרובה עם כדורי צבע ולתכנן אסטרטגיה מנצחת לקבוצה שלכם.

  פיינטבול גרילה – שמים דגש על הבטיחות בפעילות פיינטבול קיסריה

  חשוב לציין כי צוות המדריכים והמפעילים המקצועי של פיינטבול גרילה שם גדש על נושא הבטיחות בכל היבטיו לכל אורך הפעילות. זאת החל מהדרכה ראשונית, הסבר כל כללי הבטיחות והתאמה של רובים וציוד מגן מתקדם החיוני במשחקים הללו. לביצוע הזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 050-4449-548

  אפשר למצוא אצלנו

  ציוד לוחמה מתקדם

  ימי כיף וגיבוש

  מגוון רחב של פעילויות ואתגרים

  חוייה מהנה ומלהיבה

  פיינטבול נייד

  צרו קשר מיידי: ונתאם לכם אטרקציה שלא תשכחו! (פניות מאיזור המרכז- לקבוצות מ-20 משתתפים ומעלה)

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה