\

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  פיינטבול מודיעין

  תושבי מודעין והסביבה, אם אתם אוהבים אתגרים, משחקי אקסטרים ואדרנלין. יש לנו את המקום המושלם עבורכם.

  פיינטבול מודיעין של פיינטבול גרילה. מציג מתחם ענק של אטרקציות אתגריות ומשחקי פיינטבול.

  תוכלו להגיע עם חברים, ילדים, להתגבש, לחגוג יום הולדת או סתם להעביר יום כיף בחופש הגדול.

  מה זה משחק פיינטבול?

  למי שעוד לא שמע, מדובר במשחק אקסטרים המדמה לוחמה בשדה קרב. כאשר האקדחים הם אקדחי דמה, והכדורים הם כדורי צבע. במהלך המשחק מחלק המדריך את הקבוצות לשתיים.  כל קבוצה צריכה "לצבוע" את הקבוצה השניה ולחסל אותה. במשחק יש משימות והשטח בנוי בצורה מאתגרת. כך שלצורך הצלחה במשחק חייבים לשמור על ריכוז, זריזות, קשב וחשיבה מהירה וחדה.

  אז למה דווקא פיינטבול מודיעין?

  למשחק יתרונות רבים. מעבר להנאה ולחוויה. מדובר בתחרות, כאשר מתחרים נוצרת דינמיקה קבוצתית מגבשת. זה מפתח יכולות חברתיות, מאפשר להביע כישורים חבויים ולהכיר את השחקנים האחרים קצת יותר. בנוסף, במהלך המשחק נדרשת חשיבה מחוץ לקופסא. דבר המחייב ריכוז מקסימלי במשימה ולמידה של השטח. המשחק מפתח יכולות מוטוריות, מחזק סיבולת לב ריאה, מדייק את יכולת התגובה והכי חשוב מעלה את מצב הרוח.

  האם פעילות פיינטבול בדרום תתאים להורים וילדים?

  הפיינטבול הוא משחק מותאם גיל, ולכן כאשר מגיעים עם המשפחה כל אחד יוכל להתחרות בהתאם לרמה האישית שלו. המשחק נעשה בקבוצות ודורש תיאום מראש. במתחם של פינטבול גרילה יש בנוסף למשחק הזה, עוד מגוון אטרקציות שוות. כך, שכל אחד מבני המשפחה יכול למצוא את האתגר האהוב עליו. לדוגמא, קיר טיפוס, ניווט בשטח, אומגה ועוד.

  אז בפעם הבאה שתחפשו בילוי מהנה, כזה שמאפשר לכם גם לזוז וגם להתחרות עם חברים או בני משפחה, אל תתלבטו. בפיינטבול מודיעין יתאימו עבורכם את האתגר על פי הרמה והכישורים שלכם. המשחק בטוח והשימוש בו נעשה בצורה מפוקחת עם מדריך צמוד. לתיאום הגעה מראש ולפרטים נוספים צרו עימנו קשר. פיינטבול גרילה: 050-4449-548

   

  צרו קשר מיידי: ונתאם לכם אטרקציה שלא תשכחו! (פניות מאיזור המרכז- לקבוצות מ-20 משתתפים ומעלה)

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה