\

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  מתחם פיינטבול באר שבע מומלץ

  אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת ומאתגרת בדרום, פיינטבול באזור באר שבע של פיינטבול גרילה הוא הפעילות המושלמת. כאן תוכלו להתחבר אל הטבע ולמצוא את הכוחות הסמויים הטמונים בכם באמצעות משחקים המבוססים על זריקות צבע, עמידה במשימות, תחרויות וכוחה של עבודת צוות. רבים מבין המשחקים המוצעים בפיינטבול גרילה מבוססים על מטלות צבאיות, כך שאם אתם נמצאים בגיל של טרום גיוס ומעוניינים לחוות את הצבא מקרוב, זה הזמן לפנות למדריכים המקצועיים.

  פיינטבול באר שבע לכל אירוע שרק תוכלו לחשוב עליו

  משחק הפיינטבול מתאים למגוון רחב של אירועים. אלה כמה מבין האירועים הבולטים:

  • מסיבת רווקים – אין כמו לשחרר את המתח שהצטבר לפני החתונה בפעילות מאתגרת בין העצים הגבוהים. משחקי פיינטבול הם רעיון מקורי לרווק שהולך להפוך לחתן בקרוב, כי אחרי משחק מלחמה אמתי (כמעט) החתונה אינה נראית מלחיצה כל כך.
  • אירועי מצווה – פיינטבול באר שבע מאפשר לצעירים לפרוק קצת מרץ לאחר ימי לימודים מפרכים ובלתי קלים. המדריכים יאתגרו את מוחותיהם ושריריהם של הצעירים באמצעות משחקי הישרדות הלקוחים מתוך הסרטים.
  • יום כיף לצוות – יום גיבוש הוא האירוע המיוחד המתרחש פעם או פעמיים בשנה שבו לומדים כל העובדים במפעל, בחברה או במשרה הציבורית להכיר את כלל העובדים. הפיינטבול מאפשר לכולם לעבוד יחד כצוות, כך שניתן לחלק את הקבוצות בהתאם לתפקידים: מנהלים נגד עובדים או עובדי מחלקת המכירות כנגד עובדי מחלקת התמיכה.
  • הכנה לקראת גיוס – באמצעות כדורי פיינטבול יכולים הצעירים לעבור את טבילת האש הראשונה שלהם בסדנת גדנ"ע או במשחק מהנה אשר נועד להכין אותם לקראת הגיוס.
  • יום הולדת – זה לא חייב להיות יום הולדת מצווה, אך אם אתם מעוניינים להפתיע את יקיריכם בפעילות מיוחדת, ניתן בהחלט להכיר לו את הפיינטבול.

  איך כל זה התחיל

  הפיינטבול החל את דרכו באקדח הטען בצבע. ג'יימס הייל היה הראשון שרשם את הפטנט על רובה כזה ב-1970, והוא נועד לסימון של החי והצומח. אך רק 11 שנה לאחר מכן, הוצע הרעיון שרובה הצבע יכול לשמש גם ככלי למשחק לחימה ומאז ועד היום הלך הפיינטבול וצבר תאוצה עד אשר הפך למשחק מוכר ואהוב.

  צרו קשר מיידי: ונתאם לכם אטרקציה שלא תשכחו! (פניות מאיזור המרכז- לקבוצות מ-15 משתתפים ומעלה)

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה