\

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  לחימת גרילה

  פירוש המושג גרילה, הינו "מלחמה קטנה". שיטת לחימה זו מתבצעת על ידי קבוצות קטנות, זריזות וגמישות, בעבר שימוש בשיטה זו היה רק ע"י קבוצות קטנות, כמו: פרטיזנים, לח"י, אצ"ל וארגונים קטנים אחרים. כיום שיטה זו משמשת גם יחידות צבא סדירות וקבע בצה"ל, כמו: אגוז ויחידות מיוחדות אחרות. שיטה זו נקראת בצה"ל "וחמה זהירה" והיא מאפשרת ללוחמים, להתמודד עם אויביהם שעולים עליהם במספר המתבטא בטקטיקות צבאיות, כמו: פגע וברח, מארבים, חבלה ופשיטה. כיום בצבא שלנו השיטה שונתה מעט והוסיפו לה את החדירה למגע וכניסה ללחימה למרות שיש מיעוט מספרי.

  המונח נוצר כבר מהכיבוש הצרפתי בספרד, אך ידוע לכל ששיטה זו הינה קדומה הרבה יותר עוד מהתקופה של הנביאים והשופטים, בית ראשון ושני ואפילו מהתקופה של עשיו ונימרוד.

  ישנם ארגוני הטרור השונים המשתמשים בשיטה זו, על מנת להזיק ולפגוע בצבא סדיר ואפילו באזרחים תמימים, למשל, חיזבאללה, חמס, ג'יהאד האיסלאמי ושאר ארגוני הטרור בארץ אחראים באופן קבוע לפעולות הטרור נגד התושבים בישראל.

  אצלנו בלחימת גרילה אנחנו משלבים פיינטבול  עם טכניקת ניווט באמצעות מפה טופוגרפית ועמידה במשימות מורכבות תוך כדי לחימה. שתי קבוצות המתחרות זו בזו , על תוואי של 3 קמ"ר. משך הלחימה הינו קשה מאוד המתאים לבעלי כושר קרבי בלבד..

  צרו קשר מיידי: ונתאם לכם אטרקציה שלא תשכחו! (פניות מאיזור המרכז- לקבוצות מ-20 משתתפים ומעלה)

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה