\

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  יתרונותיהן של אטרקציות לילדים בדרום

  אטרקציות לילדים בדרום אשר מספקת חברת פיינטבול גרילה, יכולות לבוא לעזרתכם בשעה שאם מעוניינים לנתק את הקטנים קצת מהמחשב. בעוד שהעולם סביב הפך לדיגיטלי בין לילה, הילדים כמעט ולא מוצאים את עצמם מחוץ לבית, לנשום אוויר נקי הפך להיות כמעט למילה גסה. אך, עכשיו אתם יכולים לשנות זאת. אטרקציות שונות ומגוונות מחכות לילדיכם בדרום, כל מה שנותר זה לבחור את זו שמתאימה ביותר לגיל וליכולות של ילדכם ולראות אותם רצים, צוחקים ונהנים.

  בשעה שאנחנו מחפשים אטרקציות לילדים בדרום, אנו רוצים לא פחות מהטוב ביותר. זה כבר לא מספיק שהילד רק יתעניין מהפעילות, הוא צריך לקבל ממנה ערך מוסף כלשהו ולפתוח את האופקים שלו. בדיוק למטרה זו אנו בפיינטבול גרילה מציעים מגוון רחב של פעילויות שיכולות להתאים גם לילדים. הן כוללות משחקי הישרדות, שיעורי סנפלינג או משחקי לחימה בכדורי צבע. חלק מהתחומים בהם פעילויות אלה יכולות לתרום כוללים:

  • פיתוח כושר – הילד יזכה לרוץ, לטפס ולשחק, כל הפעילות הגופנית הזו תסייע לו לחזר את הכושר הגופני שלו ולפתח תגובות מהירות על מנת להצליח בפעילויות ובמשחקים.
  • קשב וריכוז – ילדים רבים אשר סובלים מבעיות קשב וריכוז מוצאים את עצמם "על קוצים" בזמן שהם יושבים בבית. בשעה שאתם חושפים בפניהם עולם אתגרי ומהנה, הם יוכלו להשתחרר ולפרוק אנרגיות בסביבה מהנה ובטוחה ולצבור חוויות חיוביות רבות.

  אטרקציות בכל רגע

  עכשיו זה הזמן הנכון להביא את הילדים אל השטח. הרחק מהמחשב והטלוויזיה ואל הפעילויות שיכולות תוך דקה אחת להעלות לילדכם חיוך עצום על הפנים. האטרקציות אשר מציעים פיינטבול גרילה ניתנות להתאמה אישית עבוד הגילאים של המשתתפים ומספרם. אנו מארגנים גם ימי גיבוש והפקות של פעילויות מאתגרות לימי הולדת. צרו קשר עוד היום אתנו על מנת לגלות עוד על הפעילויות והאטרקציות המגוונות שאנו יכולים להציע לכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהעניק תשובה עניינית לכל שאלה בנושא.

  צרו קשר מיידי: ונתאם לכם אטרקציה שלא תשכחו! (פניות מאיזור המרכז- לקבוצות מ-20 משתתפים ומעלה)

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה